ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 9344014
*
nr 934 4014
Dekorelement
1800-tal. , höjd: 55, bemålat
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:05:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/12 23:27:06
1
1.000 kr
27/12 21:20:38
1
Vinnande bud
12/1 17:59:48
2
1.200 kr
12/1 17:59:48
1
1.300 kr (Budbetjänt)
12/1 18:00:29
2
1.400 kr
12/1 18:00:29
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bemålat dekorelement
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:21
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:53
-
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:27
-
5256 Sameknivar
2 st, Signerade Längd: 23-24 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:58
*
Dekorelement
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4014
Dekorelement
1800-tal. , höjd: 55, bemålat
Utrop: | 1.200 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/12 23:27:06 | 1 | 1.000 kr |
27/12 21:20:38 | 1 | Vinnande bud |
12/1 17:59:48 | 2 | 1.200 kr |
12/1 17:59:48 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
12/1 18:00:29 | 2 | 1.400 kr |
12/1 18:00:29 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bemålat dekorelement
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:21 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:53 -
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:27
-
5256 Sameknivar
2 st, Signerade Längd: 23-24 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:58